6. Rajdowy Ustroń

Rajdowy Ustroń ponownie zgromadził tłumy miłośników motorsportu. Oprócz świetnej zabawy za sterami naszego Hyundaia i możliwości spotkania z Wami, wydarzenie było również okazją do rozmowy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym – a w szczególności propagowania akcji Katowice Motorem Bezpieczeństwa Śląska.

Podczas konferencji prasowej Jarek Szeja podkreślił jak ważna jest edukacja dzieci i młodzieży od najmłodszych lat. Pierwsza droga do szkoły, czy świeżo zdane prawo jazdy to czas, gdy powinniśmy być już świadomi zagrożeń, jakie czekają na nas na drodze.

W konferencji brał udział również Prezydent Miasta Katowic Marcin Krupa, który zauważył że świadoma młodzież przekazuje prawidłowe postawy również swoim najbliższym – rodzicom, dziadkom, czy wujkom. Patronat załogi rajdowej nad projektem to przykład dla młodych ludzi, aby swoje umiejętności za kierownicą testowali podczas wydarzeń takich jak rajdy, gdzie zamknięte odcinki są zabezpieczone przez wykwalifikowane służby – a nie na drodze, stanowiąc zagrożenie dla otoczenia i siebie samych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”41″ gal_title=”6. Rajdowy Ustroń”]

KONTAKT

Koordynator projektu

Marcin Kobryń – 512 046 747
[email protected]

Ambasador akcji

Jarek Szeja – 508 113 131
[email protected]

Media Społecznościowe

Profil załogi

https://facebook.com/Szeja

Profil Miasta Katowice

https://www.facebook.com/Katowice.eu

Copyright © 2022 katowice-motorem-bezpieczenstwa-slaska.pl