Pracowity okres Szejów z programem społecznym przed Rajdem Małopolski

W przerwie pomiędzy rundami mistrzostw Polski – Rajdem Podlaskim i Rajdem Małopolskim – Jarosław i Marcin Szejowie mieli sporo zajęć. Najszybsi bracia w Polsce byli mocno zaangażowani w swój program społeczny – Katowice Motorem Bezpieczeństwa Śląska. Taka aktywność – jeszcze przed rozpoczęciem wakacji – miała dodatkowy wymiar.

Katowice Motorem Bezpieczeństwa Śląska to program społeczny mający na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez edukację oraz popularyzację właściwych zachowań. Jest to projekt odpowiedzialny społecznie, kierowany do dzieci i młodzieży szkolnej wstępującej w pełne uczestnictwo w ruchu drogowym oraz dorosłych mieszkańców Katowic i okolicznych miejscowości.

Takie spotkania jeszcze przed rozpoczęciem wakacji miały wyjątkowy wymiar. Szejowie pojawili się w tym przedwakacyjnym okresie m.in. w  Szkole Podstawowej nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Katowicach, Miejskim Przedszkolu Nr 50 w Katowicach, Przedszkolu Nr 92 w Katowicach, Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach oraz Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Suszcu. 

Oprócz tego Szejowie odwiedzili z programem Katowice Motorem Bezpieczeństwa Śląska wielki finał Dziecięcej Ligi Mistrzów w piłce nożnej i piknik rodzinny, a także rajd Tour de Moto. Najszybsi bracia w Polsce podkreślają, że ta misja ma dla nich niezwykle istotny wymiar i że program społeczny w tym roku jeszcze się rozkręci.

Jarosław Szeja:Działania w naszym programie Katowice Motorem Bezpieczeństwa Śląska uważam za niezwykle istotne. Chodzi tutaj o nasze wspólne dobro, o nasze wspólne bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Ważne jest to, aby propagować odpowiednie zachowania na drogach od małego. Ważne jest to, aby trafiać zarówno do tych najmłodszych, jak i starszych uczniów szkół, a także do dorosłych. Wierzę w to, że nasza misja już przynosi efekt, a dzięki tym spotkaniom dzieci będą miały lepsze i bardziej bezpieczne wakacje! 

[Best_Wordpress_Gallery id=”50″ gal_title=”KMBŚ 07.2023″]

KONTAKT

Koordynator projektu

Marcin Kobryń – 512 046 747
[email protected]

Ambasador akcji

Jarek Szeja – 508 113 131
[email protected]

Media Społecznościowe

Profil załogi

https://facebook.com/Szeja

Profil Miasta Katowice

https://www.facebook.com/Katowice.eu

Copyright © 2022 katowice-motorem-bezpieczenstwa-slaska.pl